Jobscontact.cz

Práce pro toho, komu není ruční bruska cizí (až 35.000 Kč)

28 000 - 35 000 Kč/měsíc
Velké Meziříčí, Česko

Hledáme nového kolegu na pozici brusiče, který se bude postupně zaučovat na pozici seřizovače. Práce je POUZE na 1 směnu, tudíž Vám zbyde spoustu času i na Vaše každodenní koníčky! U nás najdete uvolněnou pracovní atmosféru, příjemné prostředí a hlavně kolegy, kteří Vám se vším pomůžou. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala a případně již máte nějaké zkušenosti na brusce či jako seřizovač, tak se nám určitě ozvěte! Budeme rádi za Váš životopis.

Náplň práce

  • Broušení všeho druhu (rovinné broušení, broušení otvorů, atd..)
  • Práce s obrážečkou
  • Obrábění
  • Seřízení strojů (po zaučení)

Požadavky

  • Vyučení v oboru strojírenství je velkou výhodou, ale přihlížíme hlavně na praxi!
  • Rozhled v oblasti strojírenství
  • Základní znalost broušení
  • Pracovitost a samostatnost

Nabízíme

  • 26 dní dovolené
  • Odměny vedoucího
  • Osobní ohodnocení (prázdniny, Vánoce)
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Firemní akce
  • Lokalita: Velké Meziříčí

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4468864  Datum zveřejnění: 18.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc