Jobscontact.cz

Elektromechanik, který preferuje flexibilní pracovní dobu

Od 30 000 Kč/měsíc
Trutnov, Česko

Působíme v oboru už několik let, daří se nám, a proto potřebujeme schopnou posilu, která bude růst s námi! Mezi naše zákazníky patří zvučná jména nejen v kraji, naše ambice sahají i za hranice. Pokud hledáte určitou svobodu, zajímavé možnosti a prima partu, tak se nám ozvěte, sejdeme se osobně a snad si padneme do oka :)

Náplň práce

  • nejprve se seznámíte s našimi produkty (zaměřeno na chladírenskou techniku)
  • postupně budete jezdit více a více samostatněji k zákazníkům (nejedná se o dlouhodobé výjezdy!)
  • instalace, montáže, diagnostika, servisy
  • budete i technickou podporou pro naše zákazníky
  • práce je různorodá, zajímavá a motivující :)

Požadavky

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • praxe s montážemi, instalacemi nebo servisy
  • zájem o chladírenskou techniku (osvědčení výhodou)
  • vyhláška 50
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • pružná pracovní doba - po zaučení si plánujete svůj den
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční odměny dle výkonu
  • služební automobil plně k dispozici
  • příspěvek na stravování
  • moderní zázemí a veškerá podpora od kolegů
  • a mnohem více...

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Barbora Chaloupková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4469947  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc