Jobscontact.cz

Java Developer Wanted (dead or alive) - až 140.000,-

70 000 - 140 000 Kč/měsíc
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Vyhlašujeme pátrání po Javistovi, který by se s námi chtěl proběhnout po zelené louce a stát se součástí nového vývojářského týmu. Nejvíc práce teď máme ve fintech sektoru, náš software ale najdeš třeba i v řídících jednotkách špičkových závodních aut. Pokud bys raději chtěl do již zajetého projektu, neváhej se nám taky ozvat; ušijeme ti místo přímo na míru. Zn. Platíme zlatem

Náplň práce

  • Primárně vývoj bankovních systémů zaměřených na práci s dokumenty
  • Budeš se podílet na návrhu softwarového designu nových modulů a aplikací, a vyvíjet řešení pro významné nadnárodní společnosti z finančního sektoru a kapitálových trhů
  • S tím je částečně spojená i analýza uživatelských a systémových požadavků

Požadavky

  • Komerční praxe s vývojem v Javě aspoň 1,5 roku
  • Základní znalost Spring Bootu
  • Základní znalost práce s Dockerem nebo Kubernetes
  • Oceníme i znalost REST a SOAP

Nabízíme

  • Spolupráci na HPP nebo IČO s nástupem ihned
  • Kvartální a performance bonusy
  • Možnost práce na H/O, firemní notebook
  • Stravenky, příspěvky do cafeterie
  • Relaxační zóna v kanceláři
  • Certifikovaná školení a semináře

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4470656  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc