Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Přátelský junior programátor C# i C++ (až 50.000 Kč)

40 000 - 55 000 Kč/měsíc
Uherské Hradiště, Česko

Do úspěšné a především stabilní IT společnosti hledáme juniorního (ale i pro seniora máme pracovní příležitost!) programátora se znalostí programovacího jazyka C#. Pokud máš ale i zkušenosti s jinými jazyky jako C / C++, Java, tak i tak se na tebe rádi podíváme :)

Náplň práce

  • vývoj aplikací v C#
  • práce na zajímavých projektech v oblasti IT technologií
  • vývoj systémů na základě .NET
  • vývoj desktopových aplikací

Požadavky

  • SŠ/VŠ se zaměřením na IT - výhodou
  • znalost programování v jazyce C#
  • znalost .NET + WPF je výhodou
  • znalost SQL výhodou
  • znalost HTML5, CSS, JavaScript výhodou

Nabízíme

  • možnost nadpůrměrného finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolená
  • firemní notebook a telefon
  • stravenky
  • jazykové firemní kurzy
  • práce se zajímavými technologiemi
  • stabilní zázemí české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • 13. plat

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. nabídka práce je také vhodná pro: vývojář C#, C++, Java, Python, developer v IT, práce v IT, práce pro juniory v IT, Práce ve Zlíně, programátor začátečník,... C#, C++, Java, programátor junior, programátor Uherské Hradiště, programátor Zlín C#, C++, programátor uherské hradiště, Vsetín

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contac se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4470877  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc