Jobscontact.cz

C/C++ Vývojář grafického UI (45.000-95.000 Kč)

45 000 - 95 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Do týmu hledáme kolegu na pozici programátora, který má zájem o spojení informatiky i telekomunikačních technologií. Hledáme někoho, kdo bude proaktivní a pomůže nám neustále posouvat kvalitu našeho produktu.

Náplň práce

  • vývoj aplikací z oblasti informačních technologií a řízení výroby
  • vývoj jednotlivých částí systému
  • zpracování velkého datového toku v reálném čase
  • tvorba vzorových modelů a zpracování signálů
  • spolupráce s týmem

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT, elektro či jiný relevantní
  • zkušenost s programováním v C nebo C++ (alespoň na vlastních projektech)
  • znalost dotazovacího jazyku SQL
  • znalost vývoje v Linuxovém
  • schopnost práce a sdílení informací v týmu
  • znalost QT bude velkou výhodou
  • AJ aktivní/pasivní znalost

Nabízíme

  • fixní mzda + bonusy a prémie
  • telefon + notebook i pro soukromé užití
  • týden dovolené navíc + sickdays
  • vzdělávací kurzy + školení
  • benefitní systém Kafeteria
  • příspěvky na další vzdělání

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Nabídka je také vhodná pro kandidáty na pozici C#, C, C++, QT, QT editor, Backend, programátor, junior programátor, absolvent, developer, developerka, junior programátorka, vývojář, vývojářka, Linux, LinuxOS, OpenGL, PLC, TCP protokol.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Matouš Boucník
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4198637  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc