Jobscontact.cz

.NET Developer - virutální a rozšířená realita (80 - 120.000 Kč)

80 000 - 120 000 Kč/měsíc
Praha, Česko

Menší česká společnost, která nedávno uvedla na trh unikátní produkt zaměřený na přenost reálného obrazu do virtuální reality rozšiřuje svůj vývojářský tým. S našimi produkty pracují, jak záchranáři, tak třeba NASA. Zajímá Vás více? Dejte nám vědět.

Náplň práce

Náš 12členný tým se denně potýká s řešením stojového vidění, robotikou i AI, prací s 3D grafikou a programováním. Protože neustále rosteme a tohle všechno už nezvládneme sami, potřebujeme dalšího vývojáře, který se bude podílet na vývoji back-endové části desktopové aplikace psané v .NET. Kromě práce s brýlemi pro rozšířenou a virtuální realitu se setkáte také s úpravou celého produktu na míru pro NASA nebo třeba Mitsubishi.

Požadavky

Bez znalosti programování se u nás neobejdete. Pokud máte alespoň 2 roky komerční praxe s vývojem v jazyce C#, setkal jste se někdy s 3D grafikou a zajímá Vás virtualizace, rádi se s Vámi potkáme u online pohovoru, kde si řekneme víc.

Nabízíme

Kromě práce na jedinečném produktu, který v ČR nemá konkurenci Vám můžeme nabídnout motivující pracovní ohodnocení, samozřejmě také homeoffice, kariérní růst a spoustu dalších benefitů.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Mgr. Daniela Vladařová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4209370  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc