Jobscontact.cz

.NET Dev. - bezpečnostní sys. (až 80.000 Kč)

60 000 - 80 000 Kč/měsíc
Brno-střed, Česko

Jsme česká společnost a jeden z předních dodavatelů integrovaných bezpečnostních systémů. Nabízíme komplexní řešení na míru a fakt, že to vážně umíme, ukazuje i to, že mezi naše klienty patří třeba Armáda ČR nebo Policie ČR.

Náplň práce

Budete se podílet na vývoji našeho vlastního bezpečnostního systému.
Pracujeme v rámci sehraného týmu o 15 členech, kde se od sebe vzájemně učíme, protože každý z nás je specialista na něco jiného.

Požadavky

  • Klíčová je znalost jazyka C#
  • Uvítáme zkušenost s platformou .NET
  • Výhodou je znalost .NET Core, ASP.NET Core, MVC

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
  • Velkou výhodou je možnost podílet se na velmi zajímavém projektu - naše produkty využívá i Armáda ČR nebo Policie ČR
  • Našim zaměstnancům pomáháme růst, proto pořádáme školení a odborné semináře
  • Nezapomeňme na klasické benefity jako - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, firemní akce pro zaměstnance, karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.)

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Mgr. Daniela Vladařová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4221289  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc