Jobscontact.cz

Linux Administrátor (45 - 90.000 Kč)

Od 45 000 Kč/měsíc
Praha, Česko

Jsme zavedená mezinárodní společnost se silným vývojářským zázemím. Dnes je nás na pobočce cca 60. Vytváříme aplikace pro chytrá mediální zařízení, která jsou dnes běžně v domácnostech, hotelích, zábavních centrech nebo v kapse běžného uživatele. Hledáme kolegu, který se bude starat o naší vývojovou infrastrukturu postavenou na technologiích Linux, cloudové služby (AWS, Google), Docker, GIT, Jenkins, MySQL, PHP / Java servery.

Náplň práce

  • Správa Linuxových serverů zapojených do clusterů (prostředí pro vývoj a hostování interních aplikací)
  • Operativní a dlouhodbé úkoly související s vývojem, automatizací a správou infrastruktury
  • Zajištění IT bezpečnosti
  • Konfigurace aplikačních / vývojářských a síťových služeb
  • Práce v týmu profesionálů
  • Technologie: AWS, Java, JavaScript, Swift, React, Roku, Jenkins, MongoDB, PostgreSQL, OTT...

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání v IT nebo relevantním
  • Praxe na obdobné pozici - Linux administrátor
  • Zkušenosti se skriptováním / automatizací úloh (Shell, Python, PHP apod.)
  • Zkušenost s administrací GIT, CI / CD nástroje
  • Angličtina - domluvíš se s kolegou / vedoucím

  • Výhodou: znalost cloudového prostředí AWS / Google
  • Výhodou: zkušenost s administrací nějakého SQL enginu

Nabízíme

  • Práce na mimořádně zajímavých projektech v mezinárodním týmu
  • Pružnou pracovní dobu + core hours
  • Teambuildingové akce a zahraniční výlety
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Stravenky
  • Kafeterie

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Matouš Boucník
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4231068  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc