Jobscontact.cz

C# vývojáři – spouštíme 3 nové projekty a hodí se každá ruka! (od 55.000 Kč)

50 000 - 120 000 Kč/měsíc
Starobrněnská, Brno-střed, Česko

Náplň práce

Na závěr letošního roku máme naplánovaný rozjezd 3. nových projektů. Všechny mají společné to, že se teprve rodí týmy, které na nich budou pracovat a to, že back-endová část je postavena na C# (jednou na .NET Framework a dvakrát v .NET Core).
A tak hledáme!
- Zkušené vývojáře, které by třeba lákaly i pozice Leadrů.
- Programátory s přesahem do vývoje front-endu (uvítali bychom WPF nebo Angular).
- Mid level developery, kteří sice už něco umí, ale chtějí hlavně dále růst.
Pracujeme v malých týmech (3-4 lidi) a tak oceníme především vývojáře, kteří se nebojí přijít s vlastními nápady.

Požadavky

Naše „Must have“:
  • Komerční praxe (byť krátká) ve vývoji v C#,
  • Ochota být alespoň 2 dny v kanceláři (minimálně v průběhu zapracování).
  • Out-of-box myšlení – pracujeme v malých týmech a snažíme se věci zjednodušovat, ne pokračovat v něčem jen proto, že „se to tak dělalo přece vždycky“ a hledáme kolegy, kteří s námi budou na stejné vlně!

Nabízíme

Co Vám nabídneme už na startu?
  • Možnost volby – práci na HPP nebo na IČO a to on-site v našich kancelářích (na Londýnském náměstí) nebo remote odkudkoliv chcete.
  • Atraktivní platové podmínky, a především peníze rostoucí spolu s vašimi zkušenostmi. Jako nástupní plat můžete čekat (dle svých zkušeností) částku od 30.000 (pro úplné juniory) až po rámcově 120.000 Kč (nebo 6.000 na MD) pro seniory, kteří opravdu vědí, co dělají.
  • Práci, která Vás bude bavit – naše tři projekty jsou opravdu různorodé, budete pracovat na softwaru který našim klientům umožní podepisovat dokumenty otiskem prstu nebo hlasem, na multiplatformním informačním systému nebo na cloudové aplikaci pro obchodování s kyptem, komoditami nebo akciemi.
  • Příležitost být u něčeho od začátku, a přitom těžit ze stabilní společnosti a firemní atmosféry, kdy majitele celého holdingu klidně potkáte u stolu na obědě nebo se do něj můžete trefovat při painballu.
  • A konečně celkem 32 dnů volna (které umíme vyrobit i pro IČaře), multisportku, program cafeteria a mnoho dalšího.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Mgr. Daniela Vladařová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4341614  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc