Jobscontact.cz

Statik/projektant ocelových konstrukcí

40 000 - 45 000 Kč/měsíc
Hranice, Česko

Pracujte ve stabilní společnosti, která je na trhu již 85 let a patří na světovou špičku ve svém oboru! Tato firma ukazuje stále znovu, že tradice spojená s inovací přináší pokrok. Přijmeme motivovaného kolegu, kterého baví ocelové konstrukce a má ambice posouvat se dále.

Náplň práce

  • Tvorba 3D modelů a počítání statiky
  • Vytváření a úprava výkresové a montážní dokumentace
  • Práce se statickými programi
  • Komunikace se zákazniky ohledně technických specifik
  • Práce na projektech s ostatními kolegy

Požadavky

  • SŠ technického zaměření (strojírenství, stavebnictví)
  • Zkušenost s prací ve 3D nebo 2D programu
  • Praxe s výpočtem statiky
  • Zájem o ocelové konstrukce
  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost seberealizace a realizace nápadů
  • A objevíte u nás mnoho dalších benefitů, včetně skvělého kolektivu a častých firemních akcí

Doplňující informace

Říkáte si, že to zní zajímavě? Máte nějaké dotazy? Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte

+420 725 728 073. Těšíme se na Vás!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Barbora Chaloupková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4381513  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc