Jobscontact.cz

Java Vývojář pro oblast zábavního průmyslu | 70-105.000 Kč

70 000 - 105 000 Kč/měsíc
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Pohybuješ se v Javě jako ryba ve vodě? Chceš proniknout do oblasti zábavního průmyslu? Pak jsi na správné adrese! Jsme zaběhnutý český software house, který už má všechny porodní bolesti za sebou, a právě teď hledáme posily do týmu. Vývoj nás baví, pracujeme s moderními technologiemi a věci, které tvoříme slouží tisícům lidí po celé Evropě. Navíc si svých vývojářů opravdu vážíme a umíme jim vyjít vstříc. Máme útulné kanceláře, ale pokud chceš, klidně můžeš pracovat z pohodlí vlastního domova. Je nám jedno, jestli preferuješ pracovní poměr, spolupráci na IČO anebo by pro Tebe byl lepší zkrácený úvazek – vždy se dá nějak domluvit.

Náplň práce

  • Práce na backendu naší unikátní aplikace, která je pateří online kasin po celé Evropě
  • Optimalizace stávajících produktů, ale taky příležitost podílet se na návrzích těch nových
  • Prostor pro kariérní i profesní růst

Požadavky

  • Máš za sebou alespoň 3 roky komerční praxe ve vývoji
  • Skvěle si rozumíš s Javou EE a Springem
  • Nezalekneš se Linuxu

Nabízíme

  • Jak už jsme avizovali, můžeš počítat s tím, že Ti dáme svobodu v práci – pružná pracovní doba, vzdálená spolupráce i dovolená navíc je u nás standard
  • Chceme, aby naší lidé rostli a rozvíjeli se, a proto pro zájemce pravidelně organizujeme školení hard i soft skills
  • Samozřejmostí je notebook, telefon s neomezeným tarifem, dotovaná MultiSport karta a spousta dalších vychytávek…
  • Zaujali jsme Tě? Tak se ozvi a rádi s Tebou probereme detaily!

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, j2ee, j2se, enterprise edition, standart edition, web, vanilla, spring boot, hibernate, swing, javafx, apache, maven, cloud, jenkins, git, scripting, bash, python, senior, medior, junior, absolvent, contractor, remote, onsite, freelance, backend, be, machine learning, ai, clean code, opportunity. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Jakub Šrubař
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4408926  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc