Jobscontact.cz

Obsluha konvenční frézky- vhodné pro absolventy

30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Pracujte ve stabilním českém podniku, který působí na trhu již od roku 1925. Pro tuto společnost je klíčová kvalita produktů, za kterou stojí spokojení zaměstnanci, moderní technologie a stroje. Pouze dvě směny, 5 týdnů dovolené, motivující mzda, příspěvek na dopravu a ubytování, moderní a čisté prostředí. Zní to dobře, že? Přijďte se k nám podívat, rádi Vám vše ukážeme!

Náplň práce

  • Obsluha konvenční frézky
  • Kontrola vyrobených obrobků
  • Práce s dílenskými měřidly
  • Pouze 2 směny

Požadavky

  • Praxe s prací na konvenčních frézkách (stačí i školní)
  • Znalost obráběcích postupů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zdatnost

Nabízíme

  • Práce pouze na 2 směny
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na dopravu či ubytování
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní akce a spousta dalších benefitů, včetně skvělého kolektivu a pohodového šéfa

Doplňující informace

Říkáte si, že to zní zajímavě? Máte nějaké dotazy? Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte

+420 725 728 073. Těšíme se na Vás!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Barbora Chaloupková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4415737  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc