Java Developer - unikátní projekt a top mzda (až 130.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 130 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Naše týmy pracují na různých informačních systémech pro pojišťovny, doktory a zubaře.
* Prostředí, které se rychle rozvíjí a kde zároveň už dnes pracujeme i s mezinárodními vývojářskými týmy.
* Dáváme přednost malým scrumovým týmům a agilnímu vývoji.
* Navíc projekty a další komunikaci máme ve slacku

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Baví nás agilní vývoj a hned ze startu tě necháme vybrat – chceš pracovat na stávajícím projektu, nebo tě víc láká greenfield?
* Ať už dáš přednost čemukoliv, u nás si svých lidí vážíme. Při nástupu se domluvíme na takových podmínkách, aby tě práce bavila a s přibývajícími zkušenostmi počítáme i s růstem platového ohodnocení.
* Víme, že každý je jiný a u nás se potkala banda extrovertů, kteří rádi vyrazí po práci do baru nebo o víkendu na kolo s introverty, kteří víc ocení relax s PlayStation nebo LoLkem. Ať už patříte kamkoliv, svůj benefit si u nás najde každý.
* Náš CTO rád sportuje, takže se můžete těšit i na ovoce na pracovišti, multisport karty nebo příspěvek na permanentku do fitka.
* A všechny nás baví možnost pracovat tehdy, když chceme a odkudkoliv potřebujeme. Takže i ty budeš mít možnost spolupráce v remote režimu a flexibilní pracovní dobu.

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost vyvíjející specializované informační systémy, které ulehčují komunikaci mezi doktory a jejich pacienty po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Hledáme kolegu na full-time
* Ovládáte Javu nebo TypeScript – to znamená, že za sebou máte už pár projektů nebo komerční praxi.
* Vývoj vás baví – právě zápal do práce je pro nás nejdůležitější…
* A pokud se domluvíte anglicky, máte plusové body navíc…

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4439967  Datum zveřejnění: 10.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc