Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Hledáte příležitost v kvalitě na 1 směnu? (až 45.000 Kč)

35 000 - 45 000 Kč/měsíc
Vyškov, Česko

Rádi komunikujete v anglickém jazyce a máte za sebou již první zkušenosti v oboru kvality? Pak možná právě pro Vás bude pozice Inženýra kvality v naší výrobní firmě dobrou volbou. Budete komunikovat se zákazníky i dodavateli a využijete anglický jazyk (psaná komunikace). Zašlete nám svůj životopis a my se Vám rádi ozveme!

Náplň práce

Dovolená navíc! Workoutové hriště na pracovišti! A další zajímavé benefity na Vás čekají na pozici Inženýra kvality. Hledáme kolegu, který s námi chce tvořit bezva tým ve výrobní společnosti. Anglický jazyk budete využívat pouze v psané emailové komunikaci.
Čemu se u nás budeš věnovat:
  • Sledování úrovně kvality svěřeného portfólia výrobků
  • Vytváření dokumentace, reporting
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Optimalizace opatření pro zvyšování kvality a efektivity procesů a výrobků
  • Reklamace + interní preventivní opatření uvnitř společnosti

Požadavky

  • Min. SŠ technického směru
  • Praxe alespoň 2 roky (inženýr kvality, specialista kvality)
  • Angličtina na komunikativní úrovni (psaná komunikace)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost norem v oboru výhodou

Nabízíme

  • Bonusy / prémie
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Příspěvek na sport / kulturu / volný čas
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy / školení
  • Firemní akce
  • Lokalita: Vyškov

Doplňující informace

Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: inženýra kvality, kvalitář, kvalitáře, práce v kvalitě, práce ve vyškově, práce ihned, volná práce

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4454148  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc