Jobscontact.cz

Pracovník operativního nákupu s AJ (až 50.000 Kč)

45 000 - 50 000 Kč/měsíc
Dubňany, Česko

Náplň práce

Jsme místní, ale přitom světoví … Do našeho týmu hledáme nového kolegu do nákupního oddělení, který si umí věci zorganizovat, má obchodního ducha a komunikativní angličtinu. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a 20.000 Kč náborový příspěvek.

  • řešení operativního nákupu v oblasti strojírenství
  • hledání těch nejlepších možných variant nákupu
  • komunikace a vyjednávání cen u dodavatelů
  • hledání nových dodavatelů
  • tvorba reportů z uzavřených obchodů
  • vlastní organizace práce

Požadavky

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenost s operativním nákupem, případně obdobná praxe na nákupním oddělení
  • orientaci ve strojírenství (schopnost čtení výkresové dokumentace)
  • komunikace v angličtině slovem i písmem
  • znalost MS Excel (kontingenční tabulky,…)
  • zkušenost s ERP systémem výhodou

Nabízíme

  • kvartální bonusové odměny ke mzdě
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční odměna za odpracované roky
  • firemní stravování
  • možnost rozvoje

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4454725  Datum zveřejnění: 26.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc