Jobscontact.cz

SW developer - vyber si svou technologii! (Od 50.000 Kč)

Od 50 000 Kč/měsíc
Práce z domu

Česká pobočka světové proslulé společnosti v oblasti IT a elektroniky příjme do svých řad vývojáře, pro kterého je každý úkol výzvou a má zájem stát se špičkou mezi vývojáři. Pracujeme v moderních kancelářích, atmosféra na pracovišti je velice uvolněná a technologický stack posouváme neustále vpřed. Pořád jsme Vás nezaujali? Tak co třeba tohle – u nás můžete pracovat plně REMOTE!

Náplň práce

O práci nebude nikdy nouze. Máme rozjetých několik projektů, ať už jde o vývoj softwaru našich stěžejních produktů nebo o vývoj webové aplikace.
A teď to hlavní – rozhodli jsme se přizpůsobit každému vývojáři individuálně. Baví Vás JavaScript? Java? Nebo snad PHP? Chcete přejít k jiné technologii? U nás je možné vše!
Kromě technologického stacku se u nás setkáte například s OS Linux, s kontejnerizací pomocí Dockeru, s Jirou nebo také s GITem.

Požadavky

- nejste úplný nováček a máte praxi s komerčním vývojem
- jste člověk komunikativní a angličtina Vám nedělá problém
- výhodou je znalost jakékoliv další technologie (Python, Bash, Kubernetes,…)
- výhodou znalosti databází (MySQL, PostgreSQL,…)

Nabízíme

- můžete pracovat na jedné z poboček např. v Brně, nebo plně REMOTE z pohodlí domova
- flexibilní pracovní doba dle preference
- 5 týdnů dovolené + sick days
- profesní i jazykové kurzy
- možnost pracovních cest do zahraničí
- parkování u kanceláří pro zaměstnance
- společenské a sportovní aktivity

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro front-end develper, front-end programator, vyvojar, javascript, typescript, react, vue.js, anglular, web developer, web designer, ux developer, C++, C#, java, python, perl, linux, bash, docker, kubernetes, jira, confluence, svn, git, bitbucket, mongodb, postresql, mariadv, mysql, php, jquery, php, symfony, laravel, bootstrap, virtualizace.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Daniel Bajer
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4456903  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc