Hledá se C# vývojář (až 100.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Škrobárenská 502/1, Brno-jih, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Tvorba back-endu v jazyce C# - .NET 6, kde se můžeš podílet buď na vývoji e-shopu, nově vznikajícím bankovním SW, herním platformám nebo informačním systémům.
* Pracujeme ve SCRUMU v rámci 2týdenních sprintů.
* Možný je přesah i do vývoje front-endu (WPF, React nebo Angular).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Spolupráci na HPP nebo IČO.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Možnost práce na buď na full-remote, nebo v přátelském prostředí našich kanceláří.
* Mezi prací můžeš využít naši relaxační zónu, zahrát si na PS nebo stolním fotbálku s kolegy.
* 25 dní dovolené + 3 sick days.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně.docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj aplikací a informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Ve webovém C# máš už něco za sebou: může to být pár roků komerční praxe, stejně tak pro Tebe ale najdeme uplatnění i v případě, že se SW vývoji věnujete celou kariéru.
* Konkrétní technologický stack záleží na projektech. Nejčastěji se ale setkáš s .NET 6, MySQL či MS-SQL databázemi a občas i s technologiemi jako je Kubernetes nebo s vývojem pod Cloudy.
* Výhodou pak bude třeba komunikativní znalost angličtiny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4461766  Datum zveřejnění: 7.11.2022