Jobscontact.cz

Vývojář TCAD polovodičových součástek do automatizace (60-80.000 Kč)

Od 60 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Budete pracovat v mezinárodní firmě pro výrobu součástek pro hardware. V tandemovém týmu můžete pracovat na nových projektech a navrhovat změny a inovativní zlepšení. Každý si zde přijde na své tak zašlete životopis a zjistěte sami.

Náplň práce

  • vývoj polovodičových součástek
  • Vývoj interního systému
  • správa interního systému TCAD

Požadavky

  • Znalost vlastností polovodičových materiálů a fyziky polovodičů
  • Znalost práce s EDA nástroji (Synopsys TCAD)
  • Základní skriptovací schopnosti (nejlépe python)
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • možnost HO
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • pracovní tarif
  • Sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Roční bonus

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Jakub Dvořák
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4461929  Datum zveřejnění: 5.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc