Jobscontact.cz

Fullstack Java developer

80 000 Kč/měsíc
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Náplň práce

  • vývoj řešení pro naše zákazníky
  • tech stack: Git, Jenkins, Maven, CI/CD Pipelines, Docker, RabbitMQ, Elasticsearch / ELK Stack, atd.
  • práce na různých projektech
  • komunikace v AJ

Požadavky

  • komerční praxe v Javě 2 roky a více
  • AJ na komunikativní úrovni
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • 13. plat ve výši fixní mzdy
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • říspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • 25 dní dovolené a za každé 2 odpracované roky ve firmě navíc 1 den až do výše 30 dní
  • Online výuku AJ a NJ v pracovní době
  • body do Cafeterie použitelné např na vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet
  • Firemní akce
  • Firemní bezúročnou půjčku
  • Možnost zapůjčení firemního auta

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Tereza Kadláčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4464085  Datum zveřejnění: 10.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc