Frontend Developer | TypeScript, JavaScript, React | 60-100.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj některé z našich Reactových komponent
* Spolupráce v malých týmech (max. 8 lidí)
* Příležitost podílet se na analýze a finálním řešení
* Každý rok pravidelně zkoušíme nové technologie a updatujeme náš stack

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Kvalitní filtrovanou kávu z místní pražírny a denně něco čerstvého k snědku
* Lekce angličtiny, které probíhají přímo v našich kancelářích
* Pružnou pracovní dobu, parádní kancly i možnost pracovat z domova
* Po čase i příležitost osahat si jiné projekty i backend
* Samozřejmostí jsou parádní firemní akce, dotovaná Multisportka i stravenkový paušál
* Pokud to pro Tebe zní zajímavě, dej nám vědět a rádi s Tebou probereme detaily!

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, vývojář, programmer, senior, medior, junior, onsite, remote, hybrid, frontend, fe, ui, ux, ts, js, storybook, stimulus, webpack, babel, eslint, gulp, cypress, io-ts, npm, verdaccio, sass, css, html, odcker, kubernetes, res papi, devtools. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Cestovní ruch

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Máš komerční zkušenosti s vývojem frontendu
* Skvěle si rozumíš s Reactem a TypeScriptem
* Vždy se snažíš dostat k jádru problému a nebudeš tu jen do počtu
* Pokud se navíc zvládneš domluvit anglicky, máš plusové body

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4493771  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc