Jobscontact.cz

Personalistka/mzdová účetní, 13. plat (30 – 39.000 Kč)

30 000 - 39 000 Kč/měsíc
Starovičky, Česko

Do našeho HR týmu hledáme posilu, která má ráda pořádek a hravě zvládá multitasking. Hledáme kolegu/kolegyni, který se nebojí mzdové agendy a dokáže zajistit kompletní nábor nových zaměstnanců, a to od náboru po podpis pracovní smlouvy.

Náplň práce

  • nábor nových zaměstnanců a veškerá administrativa s tím spojená
  • příprava pracovních smluv a dalších dokumentů
  • výpomoc se mzdovou agendou, roční zúčtování daní
  • tvorba inzerce, práce se sociálními sítěmi
  • komunikace s příslušnými úřady
  • reporting

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání, ekonomického směru výhodou
  • zkušenosti se mzdovou agendou
  • zkušenosti v oblasti personalistiky výhodou
  • znalost zákoníku práce
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (v rámci společnosti)
  • samostatnost, ale jsme jeden tým – týmový duch
  • znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • 13. plat formou ročního bonusu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • firemní notebook a telefon
  • zvýhodněné tarify
  • docházkový bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, kulturu, stravování
  • lokalita: Starovičky

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4493791  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc