Jobscontact.cz

Asistentka personálního oddělení s AJ (35 – 40.000 Kč)

35 000 - 40 000 Kč/měsíc
Velké Pavlovice, Česko

Naše personální oddělení hledá posilu! Hledáme kolegu/kolegyni co hravě zvládá organizaci práce a nebojí se Anglického jazyka. Zkušenosti v oboru personalistiky nebo mzdové agendy pro Vás budou velikou výhodou, ale VŠE VÁS ZAUČÍME!

Náplň práce

  • nábor nových zaměstnanců
  • příprava pracovních smluv a ostatních dokumentů
  • výpomoc se mzdovou agendou
  • tvorba inzerce, práce se sociálními sítěmi

Požadavky

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s personalistikou a mzdovou agendou jsou velikou výhodou, ale VŠE VÁS ZAUČÍME!
  • znalost zákoníku práce
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň
  • znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • 13. plat formou ročního bonusu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • firemní notebook a telefon
  • zvýhodněné tarify
  • docházkový bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, kulturu, stravování
  • lokalita: Velké Pavlovice

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4493799  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc