Vedoucí elektrovýroby s NJ nebo AJ (až 45.000 Kč) #1859

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Boskovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* odpovědnost za zabezpečení a realizaci výroby rozvaděčů
* práce s výkresovou dokumentací
* vedení, motivace a hodnocení podřízených zaměstnanců
* kooperace s dalšími odděleními v rámci společnosti
* účast na poradách

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci pro tradiční ale zároveň velmi inovativní značku
* moderní pracovní prostředí
* 25 dní dovolené
* jednosměnný provoz
* příspěvek na stravování, dopravu, penzijního připojištění
* školení, zvyšování odborné a jazykové kvalifikace
* možnost osobního a profesního růstu
* nástup dle domluvy

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jste komunikativní typ člověka, který má praxi v oblasti elektro ve strojírenské společnosti?
Máte zkušenost s vedením týmu a domluvíte se německy nebo anglicky? Chcete pracovat ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců?
Pokud je Vaše odpověď ANO, pak hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektro, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání elektro technického směru
* znalost Vyhlášky 50/1978 Sb. doloženou certifikátem
* praxi v oblasti elektra ve strojírenské společnosti
* komunikativní znalost NJ nebo AJ nutností
* orientaci ve výkresové dokumentaci
* svědomitost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4493988  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc