Jobscontact.cz

Software tester wanted až 55.000 Kč

Od 40 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Příležitost pro všechny zapálené testery a testerky. Chceš být součástí progresivní české společnosti, která má v malíčku vývoj produktů pro herní terminály, sportovní sázení a online poker? Baví tě neustále se posouvat kupředu, rozšiřovat své znalosti a schopnosti?

Náplň práce

  • Jak už název napovídá, budeš testovat, testovat, testovat.
  • Nedílnou součástí je také vývoj optimálních testovacích postupů a metodiky.
  • Kreativci zároveň uplatní svého tvůrčího ducha na návrzích testovacích strategií.
  • Zpracováváme zakázky od vysokoprofilových tuzemských i zahraničních společností, tvoje práce tedy bude velmi různorodá.

Požadavky

  • V prostředí Windows se cítíš jako ryba ve vodě, orientuješ se i v databázích a SQL.
  • SW testingu se věnuješ minimálně 2 roky, nebo délku praxe vyvažuješ svými schopnostmi.
  • Máš základy programování v jakémkoliv OOP (JAVA, .NET) nebo skriptování ve Visual Basic Scripting.
  • Měl/a jsi co do činění s nástroji jako je JIRA, Mantis aj.
  • Výhodou bude, pokud jsi se někdy setkal/a s automatizací testů.

Nabízíme

  • Smlouvu na HPP nebo na IČO s nástupem ideálně včera.
  • Skvělý tým, se kterým zvládneš hravě i ty největší výzvy.
  • Moderní kancelář s výběrovou kávou, relax zónou a skvělými kolegy.
  • Multisport kartu pro sportovce, stravenky, příspěvky na pobyty v rekreačních zařízeních.
  • Pravidelné firemní akce, teambuildingy a školení.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně.docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Hong Nhung Tranová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4494459  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc