Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Samostatná účetní i bez znalosti AJ! (až 50.000Kč)

30 000 - 50 000 Kč/měsíc
Jihlava, Česko

Náplň práce

  • účtování faktur vystavených i přijatých
  • příjem, evidence a vystavování účetních dokladů
  • tvorba docházky a mzdy + agenda spojena s účetnictvím
  • práce v programu moneyS4
  • práce na ranní směnu (flexibilní začátek pracovní doby)

Požadavky

  • min. SŠ ekonomického oboru
  • praktická znalost účetních případů
  • znalost práce v účetním programu (Money S4, POHODA, ...)
  • zkušenost na obdobné pozici
  • ŘP. sk B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • firemní telefon i notebook
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykové kurzy pro zaměstnance
  • příspěvek na dojíždění

Doplňující informace

zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato nabídka je vhodná i pro: účetní, samostatná účetní, práce pro ženy, 1 směna, Jihlava, mzdová účetní,..

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Barbora Polášková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4494863  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc