Jobscontact.cz

Tester, který odhalí každou nesrovnalost! (od 65.000 Kč)

Od 65 000 Kč/měsíc
Praha 11, Česko

Do našeho přátelského týmu hledáme šikovného testera, který mezi nás zapadne jako ryba ve vodě. A jak už to bývá, čím víc softwaru, tím víc bugů. Proto hledáme do svých řad neúprosného bug huntera, který je pomůže odhalit.

Náplň práce

  • Čeká Tě automatizované testování, psaní skriptů a testovacích scénářů pro webové aplikace.
  • Kreativci zároveň uplatní svého tvůrčího ducha na návrzích testovacích strategií.
  • Bug reporting a následná komunikace v rámci týmu.

Požadavky

  • Komerční praxi v oblasti QA aspoň 2 roky, nebo relevantní zkušenosti.
  • Umíš pracovat s nástroji jako je JIRA, Selenium, Confluence, Git apod.
  • Zkušenosti se skriptovacími jazyky (Visual Basic, ...) nebo základy programování v jakémkoliv OOP jazyku (JAVA, .NET)

Nabízíme

  • finanční odměny (13. plat)
  • přátelský kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • možnost kariérního růstu
  • možnost neplaceného volna
  • občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • firemní teambuildingy

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně.docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Hong Nhung Tranová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4496793  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc