Asistent/ka stavbyvedoucího (35.000 Kč + odměny) #1868

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení práce v oblasti staveb zaměřených na vnitřní omítky a fasády pozemních objektů
* hlídání spotřeby materiálů, včetně komunikace se stavebninami
* kontrola, že práce probíhají dle předané projektové dokumentace
* zpětná vazba projektovému manažerovi / stavbyvedoucímu o průběhu prací na zakázce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* KOMPLETNÍ ZAUČENÍ OD VEDENÍ NA DANOU POZICI (po zaučení mzda až 40.000 Kč)
* smlouva na dobu neurčitou
* působení: Střední Čechy, Praha a okolí
* 20 dní dovolená / 3 dny sick days
* příspěvek na stravování
* služební vůz (i k soukromým účelům)
* mobilní telefon s firemním tarifem
* nástup: 1.2.2023
* lokalita: Praha

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná i pro: developer, mistr, projektant, přípravář, stavbyvedoucí, stavební dozor, stavební inženýr.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební firma se specializací na vnitřní omítky a fasády pozemních objektů v Praze hledá kolegu na pracovní pozici asistent/ka stavbyvedoucího, případně stavební mistr i s možností práce na OSVČ (v případě zájmu). Pracovní pozice vhodná i pro absolventy nebo osoby, které chtějí změnit místo v rámci segmentu (např. z projekce, nebo jiné specializace v rámci stavebního odvětví). K dispozici budete mít i automobil k SOUKROMÝM ÚČELŮM.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
* adekvátní praxe v oblasti stavebnictví – velkou výhodou
* znalost MS Office (převážně Excel)
* řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4498735  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc