Jobscontact.cz

Angular Vývojář - onsite / remote (70 - 90.000 Kč)

70 000 - 90 000 Kč/měsíc
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Zdá se to až nemožný úkol, najít k nám do týmu Angular vývojáře, který by měl na starosti vývoj frontendu u nových a stavajících aplikací. V současné době máme dva projekty - vývoj a zdokonalování frontendu u již zavedeného logistického systému NEBO vývoj zcela nové cloudové aplikace. U obou budete mít možnost osobně se podílet na unikátních projektech, využitelných i pro mezinárodní klientelu.

Náplň práce

  • Vývoj frontendu webových aplikací v Angularu
  • Práce v menším vývojovém týmu - cca 11 lidí
  • Budete vyvíjet čistě frontend

Požadavky

  • Oceníme u Vás znalost a zkušenost s vývojem v Angular
  • Dobrá znalost HTML5, CSS3
  • Programovací jazyky TypeScript a JavaScript
  • Znalost dalšího programovacího jazyka je velkou výhodou

Nabízíme

  • Přístup k nejnovějším technologiím a postupům v oblasti vývoje webových aplikací
  • Prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Výběr z široké škály benefitů podle vlastních priorit - sport, kultura, cestování, stravenky…
  • Flexibilní pracovní dobu a HomeOffice, včetně 5ti dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů), získání certifikací

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4498872  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc