Mimořádný administrátor Windows a Linux (45-60.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Nusle, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Správa SW aplikací běžících na LINUX a Windows
* Práce s aplikačními a databázovýmí servery
* Monitoring provozu
* Vyhodnocování logů aplikačních řešení
* Spáva technické dokumentace, vzdálených přístupů, prostředí zákazníků a jejich konfigurace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 20 dní dovolené + 5 navíc
* Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
* Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
* Kafetérie (sport, kultura, cestování)
* Firemní mobil a notebook
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Občerstvení na pracovišti
* Firemní akce
* Bonusy/prémie,
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
* Možnost delšího neplaceného volna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Znalost prostředí Linux a Windows
* Znalost práce na příkazovém řádku
* SQL na úrovni skriptů, databáze MS SQL, Oracle
* Práce se servery
* Uvítáme znalost některých skriptovacích jazyků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4499148  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc