Jobscontact.cz

Elektromechanik s §5 – 1 směna

Vyškov, Česko

Máte vzdělání v oblasti elektro a vlastníte vyhlášku 50? Pak jste tu správně! Do našeho týmu pro údržbu strojů hledáme nového kolegu, který je spolehlivý, orientuje se v provozní údržbě budov a strojů a má týmového ducha.

Náplň práce

  • diagnostika poruch a následná oprava
  • údržba strojů
  • revize elektrozařízení a s tím správa příslušně dokumentace
  • komunikace s dodavateli náhradních dílů

Požadavky

  • vzdělání v oblasti elektro
  • praxe v oboru velkou výhodou, ale vše vás zaučíme!
  • platná vyhláška 50 min. §5
  • orientace v provozní údržbě budov a strojů
  • znalost elektrotechnických výkresů
  • zkušenost s prací v Autocadu – výhodou

Nabízíme

  • práce na 1 směnu
  • 25 dní dovolené
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na sport (multisport karta)
  • závodní jídelna
  • pracovní oblečení zdarma
  • doplňky stravy na podporu imunity
  • místo výkonu práce: Vyškov

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4501440  Datum zveřejnění: 16.1.2023