Jobscontact.cz

DevOps i pro vlakové nadšence (70-90.000 Kč)

Od 70 000 Kč/měsíc
Prague, Česko

Náplň práce

  • kooperace s vývojáři aplikací
  • práce s Gitlabem
  • nastavovat nové prostředí
  • udržovat linii automatizace systému a vše dokumentovat
  • vytváření a správa CI/CD pipeline v Gitlabu
  • nasazování, monitorování a logování aplikací v kubernetes

Požadavky

  • praxe v Devops
  • znalost CI/CD pipeline v Gitlabu
  • znalost kubernetes
  • praxe s Gitlab
  • týmový duch a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • HomeOffice
  • Makro kartička a slevy na pohonné hmoty
  • finanční bonusy

Doplňující informace

Pracovní příležitost pro Devopsáky vlakové nadšence. Jsme firma, které se věnuje řešení vlakové dopravy po celé republice a dál. Pokud se vám naše nabídka bude líbit, tak vám můžeme nabídnout mnohem víc než jen dobrou odměnu.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Jakub Dvořák
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4501557  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc