Jobscontact.cz

Mistr elektro - junior | s pružnou pracovní dobou (až 45.000 Kč)

Od 40 000 Kč/měsíc
Přerov, Česko

Mimořádná šance pro všechny, kteří se už v oboru elektra nějakou dobu pohybují, a tak by rádi uvítali změnu v podobě kariérního posunu. Jestliže jste organizační typ a vše si plánujete, pak pro Vás máme tip na super práci. Navíc ve společnosti, která Vás finančně ocení a nabídne spoustu příležitostí. Hledáme méně i více zkušené elektrikáře/údržbáře/servisáky/elektromechaniky, kteří vezmou menší tým údržby pevně do svých rukou. Jestliže jste se našli v naší nabídce, pak už nečekejte na zítřek, nový týden, měsíc.... Pozitivní změnu můžete udělat hned teď, a to odesláním svého životopisu na uvedenou pozici :)

Náplň práce

  • řízení a koordinace oddělení údržby
  • plánování a kontrola údržby strojů a zařízení
  • školení, komunikace a spolupráce s kolegy
  • zajištění náhradních dílů a komunikace s dodavateli
  • práce s dokumentací, nástroji ale i PC

Požadavky

  • SŠ v oboru elektrotechniky
  • platná vyhláška 50 §6
  • předchozí praxe - ideálně na údržbě, ale jakákoli se počítá
  • chuť a zájem vézt menší tým
  • znalost technických výkresů, manuálů a práce na PC

Nabízíme

  • zaučení a poznání naší výroby, kolegů a zákazníků
  • finanční odměny a zvýšení platu
  • neformální a přátelské prostředí
  • závodní jídelna a stravenky navíc
  • možnost dalšího růstu
  • 2 dny dovolené navíc

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Mgr. Lucie Marková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4502197  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc