Supervizor směny ve výrobě s 13.mzdou (až 40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Velké Pavlovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za řízení a efektivní fungování směny
* vedení týmu pracovníků, zodpovědnost za organizaci práce na oddělení
* zpracování dat a reportů, plánování směn, účast na inventurách apod.
* řešení krizových situací na skladě
* dohled na dodržování BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. plat
* docházkový bonus
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování – oběd pouze za 33 Kč nebo 36 Kč!
* příspěvek na sport a kulturu
* zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
* firemní akce
* poukázky na praní
* příspěvek na penzijní připojištění
* odměny za doporučení zaměstnance na většinu pozic
* lokalita: Velké Pavlovice

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: mistr ve výrobě, mistr, směnový mistr, práce ve výrobě, volná práce, práce Břeclav, práce Brno, práce ihned, team leader ve výrobě, parťák, předák, práce Hustopeče
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenost s prací ve výrobě
* zkušenost s vedením týmu
* výhodou je také praxe s koordinací materiálu a docházky
* ochota pracovat na 3 směny
* znalost práce na PC, ovládání MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4502945  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc