Jobscontact.cz

Obchodník, který má zkušenosti s průmyslovou automatizací

50 000 - 60 000 Kč/měsíc
Pardubice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Jsme česká obchodní společnost, která se specializuje na moderní technologie a prosperující odvětví - pro naše zákazníky jsme klíčovým partnerem v oblasti automatizace. Máme celosvětové dodavatele, úspěšný business a chuť růst. Přidejte se k nám, uvítáme proaktivní obchodně-technické borce, kteří chtějí rozvíjet sebe i nás!

Náplň práce

  • nejprve poznáte naše produkty a portfolio, které nabízíme našim zákazníkům
  • zpočátku dostanete jak naše partnery, tak starost o akvizice nových příležitostí
  • součástí bude obchodní jednání, návrh možností a jejich prezentace, kalkulace, atd.
  • čeká vás spolupráce napříč celou naší společností (technici, aplikační inženýři, atd.)
  • nevyhnete se reportování a strategickému plánování s ředitelem
  • komunikace s dodavateli a úzký kontakt se zákazníky
  • sledování inovací a nových technologií (možná školení)

Požadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • praxe jako obchodní zástupce nebo zákaznický servis
  • technické znalosti komponentů pro průmyslovou automatizaci (senzory, motory, atd.)
  • pro-zákaznický přístup a chuť dotahovat věci do úspěšného konce
  • AJ slovem i písmem
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • nejprve vás čeká zaškolení a poznávání našich produktů
  • postupně se stanete pánem svého času
  • více jak 5 týdnů dovolené
  • vše potřebné pro práci - auto, telefon, notebook
  • zajímavé provize, čtvrtletní a roční odměny
  • jazykové kurzy a další možné vzdělávání v oboru
  • další zajímavé benefity...

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Barbora Chaloupková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4503519  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc