Obchodník, který má zkušenosti s průmyslovou automatizací

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* nejprve poznáte naše produkty a portfolio, které nabízíme našim zákazníkům
* zpočátku dostanete jak naše partnery, tak starost o akvizice nových příležitostí
* součástí bude obchodní jednání, návrh možností a jejich prezentace, kalkulace, atd.
* čeká vás spolupráce napříč celou naší společností (technici, aplikační inženýři, atd.)
* nevyhnete se reportování a strategickému plánování s ředitelem
* komunikace s dodavateli a úzký kontakt se zákazníky
* sledování inovací a nových technologií (možná školení)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nejprve vás čeká zaškolení a poznávání našich produktů
* postupně se stanete pánem svého času
* více jak 5 týdnů dovolené
* vše potřebné pro práci - auto, telefon, notebook
* zajímavé provize, čtvrtletní a roční odměny
* jazykové kurzy a další možné vzdělávání v oboru
* další zajímavé benefity...

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká obchodní společnost, která je na trhu již 30 let, a stále větším potenciálem růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
* praxe jako obchodní zástupce nebo zákaznický servis
* technické znalosti komponentů pro průmyslovou automatizaci (senzory, motory, atd.)
* pro-zákaznický přístup a chuť dotahovat věci do úspěšného konce
* AJ slovem i písmem
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4503519  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc