Jobscontact.cz

Dělník ve strojírenství, pouze 1 směna do 14h! (až 35.000 Kč)

28 000 - 35 000 Kč/měsíc
Velké Meziříčí, Česko

Hledáme nového kolegu na pozici brusiče, který se bude postupně zaučovat na pozici seřizovače. Práce je POUZE na 1 směnu, tudíž Vám zbyde spoustu času i na Vaše každodenní koníčky! U nás najdete uvolněnou pracovní atmosféru, příjemné prostředí a hlavně kolegy, kteří Vám se vším pomůžou. Pokud Vás pracovní nabídka zaujala a případně již máte nějaké zkušenosti na brusce či jako seřizovač, tak se nám určitě ozvěte! Budeme rádi za Váš životopis.

Náplň práce

  • Broušení všeho druhu (rovinné broušení, broušení otvorů, atd..)
  • Práce s obrážečkou
  • Obrábění
  • Seřízení strojů (po zaučení)

Požadavky

  • Vyučení v oboru strojírenství je velkou výhodou, ale přihlížíme hlavně na praxi!
  • Rozhled v oblasti strojírenství
  • Základní znalost broušení
  • Pracovitost a samostatnost

Nabízíme

  • 26 dní dovolené
  • Odměny vedoucího
  • Osobní ohodnocení (prázdniny, Vánoce)
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Firemní akce
  • Lokalita: Velké Meziříčí

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: Svářeč, Brusič, práce brusiče, Soustružník, Nástrojář, Strojař, Operátor, Seřizovač, práce ve strojírenství, práce jako brusič, práce jako soustružník, práce jako nástrojář, práce jako strojař, práce jako seřizovač, hledám práci, práce

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4503686  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc