Chcete se stát BOZPéčkařem? Příležitost u nás! Technik BOZP

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádění kontrol a odpovědnost za dodržování BOZP, PO a ekologických nároků na pracovišti
* koordinace a provádění měření v rámci oblasti OŽP
* komunikace s příslušnými orgány a státní správou
* zajištění administrativních úkonů v oblasti BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost jazykových kurzů a podpora ve Vašem vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* náborový příspěvek
* příspěvek na dojíždění
* smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu

Informace o náboru

Tato nabídka je také vhodná pro: Techniky BOZP a PO, HSE specialisty

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Junior nebo senior....u nás najde uplatnění ten i ten! Musí Vás však bavit oblast BOZP, PO a HSE. Hledáme prostě člověka, který již má ideálně nějaké zkušenosti s oblastí BOZP (v rámci studia, kurzu nebo pracovní praxe) a rád by prováděl kontroly, administrativu a komunikaci s příslušnými orgány v naší strojírenské společnosti. Pokud se vidíš v této pracovní pozici, neváhej se nám ozvat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ ideálně v oboru ekologie, chemie nebo OŽP (není však podmínkou)
* praxe a zkušenost v oblasti OŽP nebo BOZP velkou výhodou
* znalost práce na PC (MS Office)
* ŘP. sk. B - podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4503941  Datum zveřejnění: 18.1.2023