Jobscontact.cz

Montér – cestovatel | AJ výhodou (od 35.000 Kč + diety)

Od 35 000 Kč/měsíc
Adamov, Česko

Jste technik tělem i duší, ale zároveň Vás láká poznávání krás našeho světa? Většinou Vás ale brzdila angličtina, kterou neovládáte plynně? Montáž strojů pro Vás není novinkou či již máte za sebou práci ve strojírenství a výkresy pro Vás nejsou problém? Pokud jste odpověděl vždy kladně, tak to pro Vás máme přesně to pravé. Hledáme šikovné pracanty, kteří nám pomůžou s montáží našich strojů u zákazníků v zahraničí. AJ nemusíte mít perfektní, stačí nám základy. Takže pokud Vás láká práce, kde se toho hodně naučíte a využijete své technické znalosti, pošlete životopis a domluvíme se spolu na pohovoru.

Náplň práce

  • postaráte se o kompletní montáž našich hotových strojů – nejdříve u nás na výrobě
  • poté, co se vše zkontroluje a schválí se stroj musí znovu rozebrat a poslat na expedici
  • nakonec se podíváte k našim zákazníkům, kde stroj opět složíte
  • práce dle výkresové dokumentace
  • cestování na několik týdnu po Evropě i mimo ni

Požadavky

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • předchozí zkušenost s prací ve strojírenství (zámečník, montér, servisní technik, mechanik, svářeč apod.)
  • nutná je orientace ve výkresové strojírenské dokumentaci a manuální zručnost - jedná se o montáž obráběcích strojů
  • ochota vycestovat do zahraničí (délka turnusu záleží na destinaci – až 6 týdnů)
  • AJ výhodou alespoň základní znalost

Nabízíme

  • dlouhodobá spolupráce na HPP v moderně smýšlející firmě, která dá svým zaměstnancům příležitost se posunout
  • podpora při nástupu – zaučení od zkušených kolegů, kteří ti budou k ruce s případnými dotazy a vysvětlí ti všechny novinky, se kterými se potkáš
  • možnost vycestovat za zákazníky do Evropy i mimo ni – dáme Vám spoustu příležitostí zlepšit Vaše dovednosti, a přitom se podívat do zajímavých destinací
  • týden dovolené navíc nad zákonný rámec (25 dní)
  • náborový příspěvek až 30.000 Kč
  • závodní dotované stravování – nabídka až z 8 jídel
  • příspěvek na penzijní spoření až 1.500 Kč
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
a další

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Personal, s.r.o.
Bc. Dominika Praunspergrová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4504622  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc