Hledá se Analytik!

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
85 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě práce v bussiness analýze, případně v procesní a aplikační analýze?
Máš zkušenosti s UML modelovacím jazykem? Umíš navrhovat v Enterprise Architekt?
Říkáš, že máš? Tak či dál!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce ve stabilní firmě, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra.
HPP úvazek na dobu neurčitou nebo možnost spolupráce na IČO.
5 týdnů volna za rok s možností home office.
Multisport kartu a Cafeterie.
Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, firemní kurzy a školení).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pro našeho klienta působící v oblasti bankovnictví, hledáme novou posilu do analytického týmu. Analýzy budou zahrnovat standardní bankovní funkce a produkty - např. platby, úvěry, platební karty, backoffice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Enterprise Architect - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

IT analytika, business analytika

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4523887  Datum zveřejnění: 20.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 85 000 Kč/měsíc