Hledá se full stack developer (až 90.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Moravské náměstí, Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj rozsáhlejších webových aplikací.
* Návrhy technologických řešení, prezentace a zároveň oponentura v rámci týmu.
* Úzká spolupráce se zbytkem týmu s možností profesního růstu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci na HPP.
* Množství firemních benefitů; notebook, telefon a samozřejmostí je 5 týdnů dovolené.
* Počítat také můžeš se stravenkami a příspěvky na penzijní a životní pojištění.
* Stabilní zázemí v přátelském kolektivu, kde můžeš růst jak profesně, tak kariérně.

Informace o náboru

* Praxi ve full stack developmentu min. 2 roky, nebo ekvivalentní schopnosti.
* Znalost JavaScriptu, Reactu a ideálně ASP. NET Core.
* Výhoda je zkušenost s vývojem C# nebo ve Vue.js.
* Cit pro detail a logické myšlení s kapkou kreativity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj webových aplikací a systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4528423  Datum zveřejnění: 28.2.2023