Reagujte bez životopisu

Elektrikář / údržbář (2 směny - 7,5 hodin) - až 40.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádění údržby a oprav elektrických rozvodů strojů a zařízení
* elektro opravy zařízení budov, příslušenství strojů a manipulační techniky
* diagnostika zařízení + preventivní údržba a následné opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce na 2 směny (7,5 hod.)
* 23 dní dovolená
* stravenky
* benefity na volnočasové aktivity (masáže, wellness, vitamíny …)
* měsíční a čtvrtletní prémie
* program vzdělávání
* penzijní připojištění
* firemní akce
* prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
* Zlín

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. elektrikář, elektromechanik, elektroúdržba
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání. Vhodné i pro: elektrikář, elektromechanik, elektroúdržbář, údržbář budovy, údržbář eletkrotzařízení, práce elektro Zlín, elektroinstalatér....

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vyučen, případně SŠ elektrotechnická
* §5 vyhl. 50/1978 Sb. (NV 194/2022 Sb.)
* samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost
* zkušenosti s opravami a uržbou strojů ve výrobní společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4529633  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc