Analytik/vývojář aplikací - Junior/absolvent (30 - 50 000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj a správa našeho informačního systému a dílčích aplikací či jednotlivých modulů
* programování v našem jedinečném vývojovém nástroji, se kterým Vás naučíme pracovat
* analýza problému, návrhy řešení a jejich následná realizace
* a samozřejmě i úzká spolupráce s kolegy z vývoje, operations i z obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* značná míra svobody v organizaci práce
* tým skvělých lidí, kteří tě budou podporovat
* flexibilní pracovní doba a možnost pracovat z domu
* notebook i pro Vaše osobní účely
* pět týdnů dovolené + 3 sick days
* příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
* Multisport/Flexi Pass
* hrazená angličtina

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

U nás Vás čeká tvůrčí práce s podmínkami na míru vytvořenými juniorům. Samozřejmostí je důkladné zaškolení, různorodá práce i možnost učit se od zkušených seniorů.
Pro představu půjde asi ze 70 % o vývoj a z 30 % o IT analýzu. Jednotvárnosti se opravdu nemusíte bát.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* základy programování v jakémkoliv jazyce
* výhodou je znalost SQL nebo relačních databází
* schopnost komunikovat s uživateli systému
* základní znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4530500  Datum zveřejnění: 27.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc