Automatizovaný tester / Test Analyst - Praha (50 - 70.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme fajn kolegy na novou pracovní pozici Automatizovaný tester.
Budete pracovat v menším neformálním kolektivu v centru Prahy.
Náplní Vaší práce bude testování komplexního IS, který má již složitější business logiku. Oceníme zde i zkušenost s testováním například bankovních systémů a složitějších IS.

* Tvorba testovacích scénářů, příprava dat a testovacího prostředí
* Manuální a automatizované testování, psaní skriptů
* Realizace různých druhů testů - funkční, zátěžové, výkonností, systémové či integrační
* Celková koordinace testování, releasů nových verzí sotwaru
* Testování integrace rozhraní

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna
* Práce v útulných kancelářích v příjemném kolektivu
* Odborné a jazykové vzdělávání
* Možnost přizpůsobit si pružnou pracovní dobu svým potřebám
* Stravenky v hodnotě 120,- Kč
* Přispějeme Vám na penzijní a životní pojištění
* Mobilní telefon i pro soukromé použití, firemní notebook
* Občerstvení na pracovišti zdarma
* Motivující a jasný systém prémií za realizované projekty

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW společnost

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost s automatizovaným testováním, saním testů
* Znalost procesů testování SW a QA
* Znalost testovacích nástrojů jako Selenium, SoapUI, frameworků například Cypress, Postman, apod.
* Znalost REST a SOAP
* Využijete také SQL

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4530596  Datum zveřejnění: 4.4.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc