Seřizovač #1916

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* seřizování a údržba vstřikovacích lisů
* zodpovědnost za chod strojních zařízení
* čištění a nasazení forem
* vedení související dokumentace
* spolupráce při řešení výrobních problémů
* zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení
* komunikace s ostatními odděleními výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

* náborový příspěvek až 20 000,- Kč
* 25 dní dovolené
* závodní stravování nebo stravenky
* letní a zimní akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
* odměny k jubilejním životním nebo pracovním výročím
* zázemí stabilní rodinné společnosti
* možnost účasti na interních jazykových kurzech
* lokalita: Brno

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní pozice je vhodná také pro: controlling, účetní, fakturant, controller, finanční, volná práce.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost Čegan je česká rodinná společnost, která působí na trhu od roku 1991. Jsme moderní ekologická lisovna plastů. Nabízíme příležitost technicky nadanému seřizovači, který bude seřizovat a udržovat vstřikovací lisy – pokud Vám to není cizí, zašlete nám životopis a my se s Vámi spojíme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* minimálně vyučen nebo SŠ technického směru – seřizování
* praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
* znalost technologie vstřikování plastů – výhodou
* pracovní morálka – dodržování technologických norem
* rychle se učící osobnost
* ochota pracovat na 12h směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4535676  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc