Reagujte bez životopisu

Pomocná ruka do skladu - i bez praxe! (až 27.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 27 000 Kč/měsíc* motivační finanční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příjem a výdej materiálu
* práce s VZV
* kontrola zásob
* pomoc při inventurách
* základní práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* příspěvky na dovolenou
* motivační finanční odměny
* závodní stravování
* stravenky
* možnost zajištění ubytování
* a další, ...
* lokalita: Jihlava

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro skladník, řidič VZV, pracovník ve skladu, expedient, pomocník do skladu, dělník, operátor výroby, práce Jihlava, práce kraj Vysočina, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

PA

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. vyuční list
* praxe ve skladu VELKOU výhodou
* průkaz na VZV výhodou
* ochota práce v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4537254  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc