Elektrokonstruktér Junior s AJ/silnoproud (až 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*nejprve vás čeká zaučení a poznání našeho produktu
* budete se věnovat návrhu různých zařízení pro významné zákazníky
* spolupracovat do budoucna budete i na vývoji prototypů
* jedná se o různorodou práci - nebudete jen sedět 8 hodin u počítače
* konzultace se zadavateli zakázek a plnění stanovených termínů realizace
* dostanete příležitost se kariérně posunout

Zaměstnanecké výhody, benefity

* máme propracovaný adaptační plán, vše vás naučíme
* pružná pracovní doba
* příjemné zázemí a vše potřebné k práci k dispozici
* 5 týdnů dovolené
* každoroční navyšování mezd a odměny
* možnost home office
* příspěvek na volnočasové aktivity
* a spousta dalších...

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná výrobní společnost, se kterou vyrostete nejen kariérně

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ elektrotechnického zaměření
* zkušenost s návrhem ve 3D (EPlan/ECAD/...)
* vhodné i pro ABSOLVENTY
* zaměření spíše na silnoproudá zařízení
* AJ slovem i písmem (pro komunikaci s kolegy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4540743  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc