Elektrotechnik na řízení zakázek (od 40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*řízení zakázek - plánování, koordinace časů, organizace
*tvorba výrobní dokumentace a řešení problémů
*komunikace s dodavateli a dořešení dotazů/nesrovnalostí
*častá spolupráce s oddělením nákupu, ale i montáží a konstrukcí
*nezbytná administrativa - práce s interním systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

*roční bonus v podobě 13. platu
*dlouhodobá a perspektivní spolupráce
*týden dovolené navíc + 2 dny sick days
*plně hrazené jazykové kurzy pro Váš rozvoj
*příspěvek na stravu a k tomu výběr z 8 jídel v naší restauraci
*flexibilní pracovní doba, zaučení, přátelský kolektiv a mnoho dalšího

Informace o náboru

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme borce, který má zájem se posunout a nebojí se převzít zakázky pod svá bedra. Stanete se tak nezbytným článkem výrobního procesu. Avšak není se čeho bát, neboť nebudete na nic sami. Čeká na Vás spoustu fajnových kolegů, kteří Vás zaučí, provedou začátky a následně Vám budou vždy k ruce. Pracovat budete v moderní společnosti s historií, stabilitou a neustálým rozvojem. Jestliže Vás zajímá více informací, budeme rádi za Váš životopis. Poté se spojíme a řekneme si více. Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ s maturitou v oboru elektro
*předchozí zkušenost v oboru (elektrotechnik, elektronik apod.)
*komunikativní AJ pro komunikaci s centrálou a školení
*aktivní přístup a samostatnost při rozhodování
*kladný vztah s PC (Word, Excel, Outlook - výhodou SAP)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4543617  Datum zveřejnění: 22.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc