Zahradník/Zahradnice (až 50.000 Kč) #1926

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Babice u Rosic, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Samostatně vykonává zahradnické práce různého charakteru, např. sečení trávy, střih živých plotů, kultivace půdy, setí, sázení, pokládání travního koberce, sázení rostlin, aplikace hnojiva, odstraňování náletových dřevin, obsluha zahradnické techniky (sekačka, křovinořez, plotostřih...) atd.
* Připravuje nářadí a stroje, provádí počáteční, průběžnou i závěrečnou kontrolu techniky
* Vede základní administrativu – dodací listy, docházka

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Seriózní jednání - dodržování psaných i nepsaných dohod a pravidel
* Motivující finanční ohodnocení, odpovídající míře samostatnosti, výkonu a způsobu zacházení se svěřeným majetkem
* Pro zaměstnance kompletní letní i zimní pracovní oděv, obuv
* Možnost získání řidičského průkazu (sk. B, C a E)
* Nevadí nám, když má pracovník exekuce, případně je v insolvenci, dokážeme s řešením těchto nepříjemných situací pomoci
* Práce u zavedené odborné rodinné firmy
* Nové, značkové profesionální vybaveni (Stihl, Husqvarna, Vermeer, Seco)
* Vzdělávání, osobní rozvoj (školení, řidičské průkazy, semináře)
* Lokalita: Rosicko, Oslavansko, Brno, Brno venkov, Veverská Bítýška a okolí

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Hledáme muže a ženy do našeho zahradnického týmu! Možnost práce na hlavní pracovní poměr, brigády nebo na živnost.

Jsme společnost Zahradní a stavební s.r.o. a specializujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti realizací a údržby zahrad. Pracujeme venku, na čerstvém vzduchu, práce je pro nás koníčkem. Vice informací na www.praceunosu.cz.

Pošli nám svůj životopis, ozveme se obratem. Nástup možný ihned!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenost se zahradnickými pracemi (alespoň na úrovni péče o soukromou zahradu)
* Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
* Zájem o zahradnickou práci (nejlépe, když je práce koníčkem)
* Dobrý zdravotní stav
* Velkou výhodou (nikoliv podmínkou) je řidičský průkaz
* Bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4545491  Datum zveřejnění: 24.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc