Senior PLC Programátor (mzda na vyžádání) #1967

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj aplikačního SW pro PLC a HMI v prostředí SIEMENS TIA Portal
* Tvorba elektrické dokumentace
* Vývoj řídích systému a vizualizace HMI
* Integrace robotických pracovišť
* Zprovoznění technologických celků u koncového zákazníka a následné zaškolení obsluhy
* Tvorba dokumentace a manuálů
* Technická a servisní podpora pro již realizované projekty
* Technická podpora při obchodních jednáních s potenciálním zákazníkem
* Podílení se na vývoji a zlepšení funkce dodávaných technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce na plný úvazek
* Možnost občasné práce z domova
* Motivační složka mzdy v závislosti dokončení realizovaných projektů
* Kreativní, různorodou práci v neustále se rozvíjející oblasti
* 5 týdnů dovolené
* Firemní vůz i k soukromému využití
* Firemní stravování / diety
* Služební telefon pro vlastní využití a zvýhodněné tarify pro blízké
* Multisport karta
* Odborná školení
* Kurz angličtiny
* Nástup možný ihned
* Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu pdf nebo word na adresu [email protected], nebo odpovězte na tento inzerát.
Zpracovatelem osobních údajů a zprostředkovatelem inzerce je Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact). Jobs Contacts bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost SURFIN Technology s.r.o. je významným dodavatelem technologických celků pro povrchové úpravy a dílčích zařízení pro aplikaci práškových nebo mokrých barev a otryskávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
* Min. praxe 3 roky
* Prokazatelnou zkušenost s programováním v prostředí TIA Portal
* Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
* Ochotu k intenzivnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
* Znalost anglického jazyka alespoň v mírně pokročilé úrovni (stupeň A1-A2) pro porozumění dokumentace
* Vyhláška 50/1978 Sb. §6 a vyšší nebo NV 194/2022 Sb.
* Ochotu cestovat (výjezdy v rámci ČR a SR)
* Řidičský průkaz sk. B

Výhodou je:
* Zkušenosti s programováním robotů
* Zkušenosti s tvorbou elektrické dokumentace v EPLAN
* Znalost databázových systému MS-SQL, MYSQL, ORACLE
* Angličtina na pokročilé úrovni (stupeň B1 a výše)
* Zkušenosti s prací v grafických programech ADOBE
* Zkušenosti s programování PLC a HMI od jiných výrobců (OMRON, BECKHOFF, ALLEN-BRADLEY)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4576080  Datum zveřejnění: 11.5.2023