Head of IT Development – Jedinečná příležitost!

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řízení a koordinace back-end, front-end a quality assurance týmů
* Delegování a řízení jednotlivých týmů
* Sledování a kontrola výkonnosti týmů a jednotlivých členů
* Spolupráce s technickými řediteli na vytváření strategie a plánů vývoje produktu
* Komunikace s boardem firmy a prezentace výsledků a pokroku

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce na IČO
* Nástup ihned nebo dohodou
* Občasný home-office
* Řada zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Jednou z nejvýraznějších a zároveň nejrychleji rostoucích skupin na finančním trhu. Skupina sdružuje kromě finančně-poradenské společnosti i pojišťovnu, banku, několik investičních fondů, či jednu z nejprogresivnějších firem v oblasti fin-tech softwaru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Praxe na pozici/v oblasti

5 let a více zkušeností s vedením technických týmů, ideálně v oblasti vývoje mobilních aplikací, bac

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* 5 let a více zkušeností s vedením technických týmů, ideálně v oblasti vývoje mobilních aplikací, backendů a CRM
* Seniorní znalosti programování, s důrazem na Java/Kotlin a React/TypeScript
* Znalost nástrojů pro testování jako Postman a Selenium
* Silné vyjednávací a komunikační dovednosti
* Schopnost definovat úkol, delegovat jej a kontrolovat jeho výkon
* Schopnost prezentovat výsledky boardu firmy
* Schopnost vést týmy v ploché organizační struktuře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4577120  Datum zveřejnění: 12.5.2023